دسته بندی اصلی
منوی کاربردی
آیا عطر با رایحه میوه ای طرفدار دارد؟

آیا عطر با رایحه میوه ای طرفدار دارد؟

0 دیدگاه
15 آبان 1397
55 بازدید
(بدون رای)
Loading...
خلاصه این نوشته:

آیا عطر با رایحه میوه ای طرفدار دارد؟ با شروع قرن 21 ام توجه طراحان و عطرسازان به سوی روایح میوه ای جلب شد.به دلیل وجود آب در روایح میوه ای طراحان نتوانستند از روش عصاره گیری و تقطیر برای ساخت عطر استفاده کنند.بنابراین به روش آزمایشگاهی شروع به ساخت کردند. آیا عطر با رایحه […]

آیا عطر با رایحه میوه ای طرفدار دارد؟

با شروع قرن 21 ام توجه طراحان و عطرسازان به سوی روایح میوه ای جلب شد.به دلیل وجود آب در روایح میوه ای طراحان نتوانستند از روش عصاره گیری و تقطیر برای ساخت عطر استفاده کنند.بنابراین به روش آزمایشگاهی شروع به ساخت کردند.
آیا عطر با رایحه میوه ای طرفدار دارد؟ این سوالی است که گاهی ممکن است به ذهن هر شخصی خطور کنم.
در قرن 21ام ترکیبات میوه ای و گل ها تحول عظیمی در صنعت عطرسازی به وجود آورد.این روایح احساسی لطیف،دلچسب،اغواگرانه و نشاط آور را در فرد به وجود می آورد.
میوه هایی مانند:انجیر،سیب،آناناس،انگور،تمشک و…جزو موفق ترین روایح به کار برده شده در ساختار عطر و ادکلن به حساب می آید.
در سال های جدید ساخت عطرهایی با روایح میوه ای بسیار زیاد شده است.این روایح بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند و طرفداران زیادی را جذب خود نموده اند.
روایح میوه ای چند وجهی و پیچیده هستند و این خصوصیت تاثیر فراوانی در فرد دارد.
به صورت نمونه:

1.عطر کرید ویرجین ایسلند واتر:

عطری اسپرت با رایحه خنک و ترش است.این عطر محصولی از برند کرید میباشد که طرفداران زیادی دارد. کرید ویرجین جزو آن دسته از عطرهایی است که در ترکیبات آن از روایح میوه ای مانند لیمو و نارگیل و….به کار رفته شده است.عطری میوه ای و متفاوت که در بهار و تابستان مورد استفاده می باشد و از پخش بویی بالا برخوردار می باشد.

2.عطر هلو:

عطری با رایحه ملایم و شیرین است.عطری اسپرت مناسب چهارفصل سال با روایح خاص میباشد.این عطر در روایح خود مقداری ذرت دارد.

3.عطر بهارنارنج:

بهارنارنج عطری است اسپرت با رایحه سرد و تلخ که وقتی آنرا اسپری میکنید به یاد کوچه های زیبای شیراز میافتید.این عطر حس تازگی و نشاط را به شما میبخشد.
عطرهایی با رایحه میوه ای بسیار پرطرفدار هستند و گاها برندهای مشهور به سبب تولید این نوع عطرها طرفدارانشان دوچندان شده اند.
مطالب مرتبط
ارسال نظر