خانه » برند کرید

نمایش 1–12 از 15 نتیجه

عطر کرید رویال عود Creed Royal Oud

هر میلی‌گرم 23,500 تومان

عطر کرید اونتوس کلون Creed Aventus Cologne

هر میلی‌گرم 12,000 تومان

عطر کرید اسپرینگ فلاور creed Spring Flower

هر میلی‌گرم 13,500 تومان

عطر کرید وایکینگ Creed Viking For Men

هر میلی‌گرم 16,500 تومان

عطر کرید رویال واتر Royal Water Creed

هر میلی‌گرم 15,000 تومان

عطر کرید آمالفی فلاورز Creed Amalfi Flowers

هر میلی‌گرم 14,000 تومان

عطر کرید هیمالایا Creed Himalaya For Men

هر میلی‌گرم 12,500 تومان

عطر کرید اونتوس زنانه Creed Aventus For Her

هر میلی‌گرم 16,000 تومان

عطر کرید اونتوس Creed Aventus For Men

هر میلی‌گرم 16,000 تومان

برند کرید در سال 1760 توسط  “James Henry Creed” در شهر لندن پایه گذاری شد و پس از او مدیریت برند از پدر به پسر، نسل به نسل انتقال یافت و تاکنون به خانواده های سلطنتی و مردم باسلیقه برای بیش از 250 سال خدمات داده است.

این برند از اولین روز های تاسیس اش تا به امروز یکی از برندهای انحصاری در تولید عطرهای لوکس در جهان می‌باشد.

برند محبوب کرید از آغاز فعالیت‌اش عطر های متعددی برای خانواده های سلطنتی طراحی کرده است و در سال 1854 نیز به دعوت و درخواست ملکه فرانسه که همراه همسر اش ناپلئون سوم از مشتری های سلطنتی کرید به حساب می‌آمدند، به فرانسه نقل مکان کرد.

برند کرید عطر و ادکلن های معروف و پرفروشی را روانه بازار کرده است. یکی از اولین عطرهای معروف این برند عطر «گرین آیریش تویید»  Green Irish Tweed (به معنی پارچه راه راه سبز ایرلندی) بود. عطری از گروه معطر فوژه (fougere) که بسیار خلاقانه و آوانگارد بود. گفته شده که این عطر توسط پیر بوردُن (Pierre Bourdon) در سال 1985 ساخته شده است. در آن زمان کرید سعی داشت هنر عطرسازی را به سمت و سوی جدیدی ببرد اما آن زمان، زمانه ی نوگرایی و موج نوهای زیادی بود که یکی پس از دیگری می‌آمد.

اما موفقیت اصلی هنوز فرا نرسیده بود، موفقیتی که در سال ۲۰۱۰ با عطر اونتوس مردانه (Aventus) برند کرید رقم خورد. در نیویورک تایمز از عطر کرید اونتوس با عنوان ” مسحور کننده” نام برده شده است. اونتوس کرید یکی از عطرهایی است که بیشترین کپی از روی آن در جهان ساخته شده است.

یکی از افراد موثر در پیشرفت برند کرید الیور کرید است که در حال حاضر رهبری برند کرید را به عهده دارد. او ششمین فرد در مسند ریاست خانه کرید است. او در حال حاضر فرزندش اروین که حدود سی سال سن دارد را در کنار خود به خدمت گرفته تا او را برای این مسئولیت سنگین به عنوان هفتمین رئیس برند کرید آماده سازد.

افرادی که به دنبال خرید عطر کرید هستند می‌توانند بهترین قیمت عطر های کرید را در سایت فروشگاه عطر ماه 24 مشاهده و خرید نمایند.