خانه » برند دیور

نمایش 1–12 از 24 نتیجه

عطر دیور پرپل عود 2018 Dior Purple Oud

هر میلی‌گرم 22,000 تومان

عطر دیور دیوریسیمو Diorissimo Dior For Women

هر میلی‌گرم 13,000 تومان

عطر دیور هوم پرفیوم Dior Homme Perfum For Men

هر میلی‌گرم 15,500 تومان

عطر دیور هوم کلن Dior Homme Cologne

هر میلی‌گرم 15,000 تومان

عطر میس دیور چری Dior – Miss Dior Cherie

هر میلی‌گرم 12,000 تومان

عطر عود اصفهان Oud Ispahan Dior

هر میلی‌گرم 17,000 تومان

برند دیور توسط کریستین دیور در سال 1946 با شعار نگاه جدید تاسیس شد. اولین عطر خانه مد دیور با نام “Miss Dior” در سال 1947 طراحی و بخش عطر و ادکلن دیور رسماً راه اندازی شد. این برند تاکنون نزدیک به 150 مدل عطر را با نام خود تولید کرده است.

دیور که از طرف حمایت گران مالی مانند مارسل بوساک حمایت می شد توانست با شعار “نگاه نو” خیلی زود طرفداران خود را جذب کند. دیور در‌واقع برندی چندین میلیارد دلاریست. برندی که ده ها هزار کارمند در سراسر جهان دارد و محصولاتش در تمام زمینه های مد و فشن و زیور آلات و عطریات گسترده شده است.

اگر تاریخ عطر سازی جهان را بخش بندی کنیم می‌بینیم که برند دیور ،سهم ویزه ای در پیشبرد مرزهای عطر سازی دارد و این درحالیست که این برند عظیم اروپایی تنها متمرکز بر عطر سازی نبوده و تحوالات شگرفی را در سایر بخش های مد و فشن نیز برجای گذاشته است.

عطر دیور ساواج از عطر های محبوب برند دیور می‌باشد.

عطرهای دیور از محبوبیت ویژه ای مخصوصا در بین آقایان برخوردارند چرا که علاوه بر بویی خوش از کیفیت بالا و رایحه ای مردانه برخوردار می باشند.

دیور در سالهای اخیر زیر برند خود را با نام Baby Dior تاسیس کرد و سهم کودکان را از فضای فشن و مد حفظ کند.

امروزه اکثرا نام این برند محبوب را شنیده اند یا از عطرهای عالی دیور استفاده کرده اند. در این صفحه گزیده ای از عطرهای پرطرفدار را برای خریداران عطر های دیور قرار داده ایم.

در ماه 24 انواع عطرها به صورت پرفیوم و خالص با مناسب ترین قیمت ارائه شده اند و با صرف هزینه اندک می توانید یک ادکلن گران قیمت داشته باشید.