خرید کادو ولنتاین ارزان برای دختر و پسر‌ | بهترین کادو ولنتاین

4.7/5 - (3 امتیاز)

خرید کادو ولنتاین ارزان برای دختر و پسر چیزی است که این روزها بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته است. در این نوشته سعی میکنیم تا ابتدا توضیحی در مورد ولنتاین بدهیم و سپس بهترین کادوی ارزانی که برای دختر و پسر میتوانید تهیه کنید را به شما معرفی کنیم.

تاریخچه ولنتاین

روز ولنتاین یا روز عشق و عشق ورزی بهانه خوبی برای جشن گرفتن و هدیه دادن است. سابقه این روز تاریخی به جشنی که به افتخار قدیس ولنتاین در کلیساهای کاتولیک برگزار می‌شد، باز می‌گردد. اگر می‌خواهید بدانید این روز از کجا شکل گرفت باید بگوییم تاریخچه کامل و دقیقی در دسترس نیست، اما چند داستان در این باره وجود دارد که مشهور ترین آن ها اشاره به افسانه مشهور سده سوم میلادی است.

در روم باستان در دوران فرمانروایی کلاودیوس دوم کشیشی به نام والنتین می‌زیسته. کلودیوس عقیده داشت مردان مجرد نسبت به آنانی که همسر و فرزند دارند سربازان جنگجوتر و بهتری هستند. از این رو ازدواج را برای مردان جوان امپراتوری روم قدغن می‌کند. والنتین معتقد بود که این حکم ناعادلانه است؛ لذا مخفیانه عقد سربازان رومی را با دختران محبوبشان جاری می‌کرد. هنگامی که کلاودیوس این امر را دریافت، والنتین را به مرگ محکوم کرد.

ولنتاین

(تیبریوس کلودیوس سزار آگوستوس ژرمانیکوس چهارمین امپراتور رو از خاندان ژولیو کلودی است کلودیوس در یکم اوت سال 10 پیش از میلاد در لوگدونوم واقع در فرانسه امروزی به دنیا آمد
و پس از 63 سال یعنی در سال 54 میلادی به دست همسرش اگریپینا که می خواست پسر خویش نرون را به سلطنت برساند توسط قارچ های سمی مسموم و سپس درگذشت.)

و برطبق افسانه ای دیگر کشیش والنتین به علت نجات دادن و فراری دادن مسیحیان از آزار رومیان کشته شده است. که برخی بر این نظر هستند که روز والنتین، سالگرد مرگ یا به خاکسپاری والنتین است. گروه دیگر معتقدند کلیسای کاتولیک به منظور مسیحی سازی یک سنت باستانی و مشرکانه لوپرکالیا که در روم مرسوم بوده، این تاریخ را برگزیده‌است.

سمبل های کادو ولنتاین

 1. شکل یک قلب ساده و یا تیر خورده: قلب مرکز احساسات عمیق و محکم است. و تیر داخل قلب نشان دهنده هدف گرفته شدن قلب در احساسات دو طرف درگیر است .
  احساساتی که می تواند برای هر دو پیوند دهنده عشق شکل گرفته باشد.
 2. کیوپید : کـه به شـکل یک کودک برهنه، فربه و بالدار ترسیم می‌گردد.
  این کودک شیطان با لبخندی موذیانه تـیـر و کمان نیز با خود حمل می‌کند. چنانچه یکی از تیرهای این کودک به قلب فردی اصابت کند او فورا عاشق می شود.
  کـیوپید در واقع پسر ونوس الهه عشق و زیبایی در افسانه های روم باستان می‌بـاشد. معنی لغوی آن «آرزو » است. کیوپید برخی اوقات آمور(AMOR) نیز نامیده می‌گردد.
  همتای کیوپید در افسانه های یونانی اروس (EROS) نام دارد.
 3. کبوتر،قمری و مرغ عشق و بلبل : این پرندگان نماد وفاداری، پاکی و معصومیت هستند.
 4. گل رز: گل سرخ شهبانوی گلهاست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت.
 5. تور: جنـس دستـمال خانم هـا را در گـذشـته تشـکـیـل می‌داده است.
  در زمــانهای دیرین رسم برآن بوده که هرگاه دسـتـمال خـانمـی به زمیــن می افتاد. مردی که متوجه آن می‌شده بلافاصله آن را از زمین برداشته و به زن می داد.
 6. گره های عشق: از یک سری حلقه های در هم تنیده و بافته شـده تشکـیـل یـــافته اند.
  این حلقه ها آغاز و پایانی ندارند و نماد عشق جاودانی و پایدار است.
 7. روبان قرمز: این رسم به زمانهای قدیم بازمی‌گردد.
  شوالیه ها هنـگـامی‌که عـازم جنـگ بودند نوار یا روسری از معشوقه خود دریافت کرده و آن را به یادگار با خود می‌بردند.

در روز ولنتاین چه بخریم

ایده کادو ولنتاین برای پسر و دختر یکی از مسائلی است که این روزها اهمیت پیدا کرده است. شما میتوانید با توجه به این مقاله به سوال «در روز ولنتاین چه بخریم » جواب دهید.

هدایای روز ولنتاین شامل: گل رز و یا دسته گل کوچک، شکلات، کارت تبریک ولنتاین، عطر های ویژه ولنتاین , عروسک، شمع، یک نامه عاشقانه، یک قطعه شعر عاشقانه و یا هدیه کوچک.

 • کارت تبریک : سالیانه بیشتر از یک میلیارد کارت تبریک ولنتاین در جهان دست به دست می شود. که 85 در صد این آمار مربوط به بانوان خریدار است.
  از سال 1800 این کارت ها که در ابتدا دست نوشته بودند و بعد ها چاپی شدند به بازار عرضه شد و مورد استقبال قرار گرفت .
 • گل رز : 50 میلیون گل رز به همراه میلیون ها جعبه شکلات در ولنتاین هدیه داده می شود که بیشتر آنان توسط مردان خریداری می شود .

در گذشته در کشورهای ایتالیا و انگلیس مرسوم بود که زنان مجرد قبل از طلوع آفتاب روز ولنتاین از خواب برخاسته و لب پنجره اتاق در داخل خیابان به دنبال مرد آینده خود می گشتند .
آن ها معتقد بودند که اولین مردی را که در آن روز ببینند ، ظرف مدت یک سال ازدواج خواهند کرد . شکسپیر در نمایش نامه هملت بر این باور اشاره کرده است.

آیا هدیه دادن عطر برای روز ولنتاین جدایی می آورد؟

خرافات همیشه جزو لاینفک زندگی سنتی بوده است .بعد ورود علم به زندگی بشر و صنعتی شدن جوامع کم کم این نوع باور در مردم به خشک شدن رفت. و برای همگان روشن شد که هر پدیده ای زمانی می‌تواند علت باشد که از دریچه منطق عبور کرده باشد و عقل انسان آن را پذیرفته باشد .

کسی نمی‌داند خرافه هدیه عطر جدایی می آورد چرا و از کجا به باورهای برخی مردم رسوخ پیدا کرده است. اما آن چه که مشخص است این است که هنگامی که از عطر استفاده می‌کنید، بوی خوبی خواهید داشت. و پیامی که به صورت غیر مستقیم به اطرافیان منتقل می‌شود. این است که این فرد بهداشت فردی خود را رعایت می کند. و در نتیجه از نظر اجتماعی قابل قبول خواهید بود.

اتفاقاً بر اساس نظر کارشناسان، رایحه خوش تا مدتها در ذهن فرد مقابل باقی مانده، و حتی با استشمام یک رایحه پس از گذشت چند سال، فرد سریعاً به یاد خاطرات گذشته خواهد افتاد. و یادآوری گذشته یکی از کارکرد های رایحه و عطر می باشد. مضافاً اینکه تاثیرات بو و رایحه بر انسانها از هزاران سال قبل تا کنون دور از نظر نمانده و خاصیت های درمانی آن به اثبات رسیده است.

اگر انتخاب مناسبی در هدیه عطر داشته باشید، میتوانید تا همیشه در خاطر فرد مورد نظر خود باقی بمانید. در ماه24 شیشه های زیبایی برای شما فراهم شده است تا بتوانید با استفاده از آن ها و سفارش بهترین رایحه ها، برای همیشه در ذهن مخاطبتان باقی بمانید

 

خرید هدیه کادو روز ولنتاین . کادو ولنتاین ارزان برای دختر و پسر

خرید کادو ولنتاین ارزان برای دختر

قطعا خرید کادو ولنتاین ارزان برای دخترها یکی از انتخاب هایی است که این روزها بیشتر به آن توجه میشود. ما در ماه 24  اسانس خالص عطرها را در حجم های دلخواه برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با توجه به هزینه ای که در نظر گرفته اید، بهترین و پرفروش ترین عطرهای زنانه دنیا و همچنین خوشبوترین عطرهای زنانه را برای هدیه در نظر بگیرید. همیچنین میتوانید از بین عطرهای سکسی زنانه و عطرهای پسرکش و دیوانه کننده مردان هم برای انتخاب خود استفاده کنید. و این عطر را در شیشه های زیبا سفارش دهید و همراه با پک مورد نظر خود، آن را هدیه دهید.

از عطرهای پیشنهادی برای کادو به دختر در روز ولنتاین که ماه24 برای شما در نظر گرفته است میتوان به موارد زیر اشاره کرد. که با کلیک بر روی هر عطر، وارد صحفه اختصاصی آن محصول میشوید تا بتوانید با خواندن توضیحات و نظرات استفاده کنندگان بهترین انتخاب را داشته باشید.

 نام عطر رایحه
عطر سیگنورینا  خنک و ملایم
 عطر ایفوریا ملایم و شیرین
 عطر تام فورد سولیل ارکید خنک و شیرین
 عطر گود گرل کارولینا هررا  گرم و شیرین
 عطر  ویکتوریا آرمانی دایموند گرم وشیرین
 عطر کرید اونتوس زنانه ملایم و شیرین

 

خرید کادو ولنتاین ارزان برای پسر

خرید کادو ولنتاین ارزان برای پسر هم قطعا انتخابی است که هر کسی به دنبال آن است. برای اینکه بتوانید خرید کادو ولنتاین ارزانی برای یک پسر داشته باشید، میتوانید اسانس خالص عطرها را از ماه 24 با بهترین کیفیت و گارانتی بی قیدوشرط تهیه کنید. و در کنار باکس های هدیه خود که تهیه میکنید قرار دهید.

برای خرید کادو ولنتاین ارزان برای پسر میتوانید به مقالات معرفی عطری که در ماه24 وجود دارد مراجعه کنید تا بتوانید از بین عطرهای سکسی مردانه ، پرفروش ترین عطرهای مردانه ، عطرهای جذب کننده خانم هاو همچنین لیست کامل عطرهای مردانه به بهترین انتخاب برای کادو ارزان قیمت ولنتاین دست پیدا کنید. ارزان بودن این هدیه دلیل بر کیفیت پایین آن نیست. که استفاده از عطرهای ماندگار ماه24 میتوانید شما را تا همیشه در ذهن مخاطب خود ماندگار کند.

 نام عطر رایحه
عطر بد از برند دیزل  خنک و تلخ
عطر کرید اونتوس ملایم   و خنک
 عطر بلک افغان اعلاء   گرم و تلخ
 عطر آزارو کروم لجند  ملایم و خنک
 عطر  بولگاری من این بلک گرم و ادویه ای
عطر دیویدف هوریزون ملایم و شیرین

 

بیشتر بخوانید:

 

1 دیدگاه برای “خرید کادو ولنتاین ارزان برای دختر و پسر‌ | بهترین کادو ولنتاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
0
  0
  سبد خرید شما
  هنوز بوی خوبی برای خودت انتخاب نکردیReturn to Shop