بهترین و پرفروش‌ترین عطرهای روغنی مردانه

12,540 تومان58,000 تومان (قیمت هر گرم)
21,660 تومان45,600 تومان (قیمت هر گرم)
31,920 تومان55,000 تومان (قیمت هر گرم)
22,000 تومان (قیمت هر گرم)
28,500 تومان (قیمت هر گرم)

بهترین و پرفروش‌ترین عطرهای روغنی زنانه

جدیدترین عطرهای روغنی ماه24

جدید
37,000 تومان (قیمت هر گرم)
جدید
38,000 تومان (قیمت هر گرم)
30,400 تومان (قیمت هر گرم)
23,000 تومان (قیمت هر گرم)
29,500 تومان (قیمت هر گرم)
48,000 تومان (قیمت هر گرم)
33,000 تومان (قیمت هر گرم)
38,000 تومان (قیمت هر گرم)

عطر روغنی یا ادکلن یا هر چیز دیگری. خوشبو بودن از قدیم تا به امروز یکی از مهم ترین ویژگی های هرکسی بوده است. حتی در شاهنامه هم وقتی خزانه رستم دستان بازنمایی میشود، یکی از اقلام آن، مشک و بوهای خوش است. عطر روغنی، قدیمی تر از ادکلن است و  ماده اصلی هر چیز معطری است.

فروشگاه ماه24، اولین و بزرگترین فروشگاه عطر گرمی و روغنی در ایران است و اسانس خالص عطرها را با گارانتی بی قیدوشرط عرضه میکند

ما سعی کرده‌ایم تا بهترین عطرهای روغنی مردانه و زنانه را برای شما آماده کنیم. به خاطر اطمینان به کیفیت عطرهای ماه24، آنها را گارانتی بی قیدوشرط کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت عطر خودتان را سفارش دهید.

عطر روغنی چیست ؟

عطر روغنی چیست یکی از سوالاتی است، که برای کسانی که وارد دنیای عطرها میشوند به وجود می آید.

عطر روغنی در واقع همان اسانس خالص عطرهاست. روغن‌های معطر به دو صورت استفاده میشوند. یا به همان صورت روغنی و در ظروف رولی و یا با اضافه کردن الکل و حلال عطر ، آنرا به صورت اسپری میکنند.

عطر روغنی ماده خالص و اصلی هر چیز معطری است. مثلا اگر شامپو ، صابون و یا مایع دستشویی بوی خوشی دارند، به خاطر وجود اسانس خالص عطر در آنهاست. البته به نسبت خیلی خیلی کم. فقط در اندازه ای که کمی بوی خوش بر جای بگذارند و استفاده از آنها خوشایند باشد.

عطر روغنی را به چند صورت استخراج میکنند. یا از مواد گل و میوه به صورت تقطیر، رایحه را میگیرند و یا با خواباندن مواد معطر در روغنی بی بو. مثلا گل ها و میوه ها و .. را در روغن هایی بی بو، قرار میدهند و کم کم این روغن بوی مواد معطر را به خود میگیرد. یک روش دیگر استخراج عطر روغنی، ساخت شیمیایی آن است. یعنی رایحه ها را در آزمایشگاه ها و با مواد شیمیایی میسازند. این روش برای موادی است که یا در طبیعت کمتر هستند ، یا استفاده از آنها مانند مشک آهو منع محیط زیستی دارد و یا تولید آنها به روش طبیعی گران قیمت است.

بعد از استخراج رایحه های اصلی ،دو گونه با عطرهای روغنی برخورد میشود. یا به صورت خالص و تک رایحه استفاده میشوند مانند گل یاس و نرگس و عطر گل محمدی و … و یا این روایح توسط مخصصانی با هم ترکیب میشوند و عطرهایی جدید را میسازند. این ترکیبات جدید توسط عطارهای چیره دست تولید میشوند و در واقع همان ماده خالص ادکلن های گران قیمت دنیا هستند. 

بعد از ساخت فرمول عطر توسط عطارها ، ماده ی اصلی که همان عطر روغنی است به صورت عمده تولید میشود و سپس با فرمولاسیون ها بعدی ، تبدیل به ادکلن و یا بادی اسپلش و از این دست موارد میشود.

قیمت عطرهای روغنی. فروش عطرهای روغنی

قیمت عطر روغنی

قیمت عطر روغنی در انواع مختلف متفاوت است. بسته به رایحه ای که دارند و همچنین با توجه به کیفیتشان، قیمت عطرهای روغنی مردانه و زنانه متفاوت است. معمولا گران ترین نوع عطرهای روغنی مردانه و زنانه را شرکتهای عطرسازی برتر دنیا تولید میکنند.

آنها این عطرها را با کیفیت بسیار عالی و همچنین با سلامت تضمین شده تولید میکنند. روایحی که در این شرکت ها تولید میشوند، به دو صورت است. یا به سفارش برندهای ادکلن سازی ساخته میشوند. یا روایح تولید شده توسط برندهای معتبر در این شرکت ها مهندسی معکوس میشوند و رایحه ای شبیه به رایحه اصلی را میسازند.

 به همین خاطر محلی که عطرهای روغنی را از آنجا تهیه میکنیم بسیار مهم است. ماه24 اسانس خالص تمامی عطرهای دنیا را از شرکتهای معتبر تهیه میکند و به خاطر همین اطمینان به محصولاتش،آنها را با گارانتی بی قیدوشرط عرضه میکند

مزایای عطر روغنی چیست

عطرهای روغنی مزایای زیادی دارند. از جمله مزایای عطرهای روغنی میشود به موارد زیر اشاره کرد:

  • ماندگاری زیادی دارند: این عطرها به دلیل اینکه بدون الکل هستند و فراریت کمی دارند، به همین خاطر ماندگاری زیادی دارند
  • به صرفه هستند: با توجه به قیمتشان و همچنین ماندگاری ، این عطرها گزینه به صرفه و خوبی هستند
  • بدون الکل هستند: این عطرها فاقد الکل هستند و مناسب برای کسانی که به الکل حساسیت دارند و یا نمیخواهند که در عطرشان الکل وجود داشته باشد
  • قابل حمل هستند : از این عطرها میتوان در ظرف های کوچک و قابل حمل استفاده کرد
  • تنوع روایح و هماهنگی رایحه با ادکلن اصلی: این عطرها تنوع بسیار زیادی دارند. تقریبا تمام ادکلن هایی که تولید میشوند ،اسانس خالص آنها هم موجود است.

خرید عطر روغنی

خرید عطر روغنی با این که آسان است و تقریبا از هر جایی میشود تهیه کرد، اما قطعا بی اهمیت نیست. خرید عطر اگر با دقت انجام نشود ممکن است آسیب زننده باشد. خرید از فروشگاه های معتبر میتواند خیال شما را از داشتن یک عطر سالم راحت کند. ما در ماه 24 عطرها را از شرکت های معتبر عطرسازی تهیه میکنیم و به همین خاطر میتوانیم این اطمینان را به شما بدهیم که با تهیه عطر از ماه24، بهترین عطر گرمی موجود در ایران را تهیه می‌کنید.

تفاوت عطر روغنی و ادکلن چیست؟

تفاوت عطر روغنی و ادکلن ها در رایحه نیست. بلکه در میزان الکل و مدل استفاده از آنهاست.

ادکلن ها هم در واقع از همین عطرهای روغنی تهیه میشوند. در واقع وقتی عطرهای روغنی رقیق میشوند، تبدیل به ادوپرفیوم و ادکلن و بادی اسپلش و … میشوند. تفاوت اسم این محصولات با توجه به درصد اسانس آنهاست.

ادکلن و اسانس عطر چیست

ادوپرفیوم ها در حدود 20 تا چهل درصد اسانس خالص دارند و 60 درصد آنها حلال عطر است.( حلال عطر در واقع مایعی است که از الکل، آب مقطر و تثبیت کننده ها تشکیل شده است که باعث ماندگاری و پخش بو عطر میشود)
در ادکلن ها این نسبت به مقدار 10 تا 20 درصد اسانس خالص و هشتاد تا نود درصد هم حلال عطر است. در بادی اسپلش ها این نسبت به صورت سه تا پنج درصد اسانس خالص عطر است و مابقی از حلال عطر تشکیل شده است. به همین خاطر است که بادی اسپلش ها ماندگاری زیادی ندارند.

خرید با گارانتی بی قیدوشرط ماه24

ماه 24 عطرهای خود را از بهترین برندهای عطرسازی دنیا تهیه میکند و به همین خاطر، با اطمینان کامل این محصولات را عرضه میکند. ما در ماه24 تمامی عطرهایمان را گارانتی رایحه، کیفیت و سلامت ارسال میکنیم تا دوستانمان با اطمینان خاطر کامل بتوانند این عطرها را تهیه کنند و تبدیل به خوشبوترین آدمهای روی زمین شوند.

عطر روغنی چیست؟

عطر روغنی در واقع اسانس خالص عطر بوده که بدون الکل و افزودنی استفاده میشود.

قیمت خرید عطر روغنی چقدر است؟

قیمت با توجه به نوع عطرها و شرکت های سازنده متفاوت است. قیمت انواع عطرهای روغنی با بهترین کیفیت و گارانتی کامل در ماه24 موجود است.