دسته بندی اصلی
منوی کاربردی
عطر های قدیمی

عطرهای قدیمی

2 دیدگاه
27 مهر 1395
355 بازدید
امتیاز : 1 رای
Loading...
خلاصه این نوشته:

عطرهای قدیمی که با آنها خاطرات تلخ و شیرین زیادی داریم که با مصرف آنها ما را به گذشته های دور و نزدیک می کشانند و حداقل در ذهن ما چراغ خاطرات گذشته روشن شده و آنها را مرور می کند. آیا از عطر قدیمی میتوان استفاده کرد؟  استفاده از آن به شما ضرری نمی […]

عطرهای قدیمی که با آنها خاطرات تلخ و شیرین زیادی داریم که با مصرف آنها ما را به گذشته های دور و نزدیک می کشانند و حداقل در ذهن ما چراغ خاطرات گذشته روشن شده و آنها را مرور می کند.

آیا از عطر قدیمی میتوان استفاده کرد؟

 استفاده از آن به شما ضرری نمی رساند اما برای داشتن رایحه ای مناسب حتماً توجه کنید که چقدر قدیمی است. اگر دو یا سه سال از عمرش گذشته باشد و البته باز نشده باشد مشکلی نیست اما اگر قدیمی تر است آن را روی یک دستمال تست کنید. ممکن است بوی ترشی به مشام شما برسد و این نشان دهنده شکسته شدن ترکیبات مولکولی عطر و ادکلن است و اینکه در جای مناسبی نگهداری نشده است. استفاده از آن مشکلی ندارد اما رایحۀ آن کاملاً با عطر تازه متفاوت است.

آیا میتوان در طول روز از یک عطر بیشتر استفاده کرد؟

ما معتقدیم که این کار تبدیل به یکی از جدیدترین روال های مد خواهد شد. بسیاری از زنان و مردان خاورمیانه ای چند عطر را هم زمان استفاده یا آنها را ترکیب می کنند. با این کار رایحه ای کاملاً خاص خلق می کنید که مخصوص خودتان است. توجه کنید که برای بهترین نوع ترکیب عطر بهتر است عطرهایی از یک خانواده انتخاب کنید. مثلاً دو عطر از پایه مرکبات یا دو عطر از پایه عطرهای شرقی و از هر عطر به یک اندازه برداشت کنید و از استفاده همیشگی شما کمتر باشد.

با گذشت زمان و با گذر روزها و هفته ها شاهد ورود عطرهای جدید در بازار عطر و ادکلن هستیم ولی شاید هیچ کدام از این عطرها جای عطرهایی که دوست داریم را نتوانند پر کنند.

فروشگاه عطر ماه24 با ارائه عطرهای نسبتا قدیمی و عطرهای قدیمی سعی دارد که این خاطرات را هرچند تلخ و یا شیرین در وجود شما تداعی بخشد. عطرهایی که از آنها یا استفاده کرده ایم یا استشمام و یا حتی به عنوان هدیه خرید کرده ایم.

در زیر مروری داریم بر عطرهای قدیمی و یا نسبتا قدیمی که حتی خواندن اسم آنها شما را به فکر فرو خواهد برد.

عطر کاپیتان بلک1- عطر کاپیتان بلک

2- عطر کارتیر پاشا

3- عطر کولواتر

4- عطر کوکو مادمازل

5- عطر بروت

6- عطر اگزیروس

7- عطر پوران هوم

این عطرها از دسته عطرهایی هستند که هیچ وقت قدیمی نشده و در همه حال مشتری های خاص خود را دارد.

  1. qumars. گفت:

    عطر Be Bop قرمز و مشکئ مردانه و یا کرم رنگ زنانه احتمال داره داشته باشید
    یا تروساردئ طرح قدیم چطور

ارسال نظر