دسته بندی اصلی
منوی کاربردی

اسامی عطرهای تحریک کننده چیست؟ + خرید

اسامی عطرهای تحریک کننده چیست؟ + خرید

اسامی عطرهای تحریک کننده چیست؟ آیا به دنبال خرید عطرهای تحریک کننده میگردید تا بتوانید ارتباطات بهتری برقرار کنید؟ پس در ادامه با ما باشید.
در ابتدا می توانید لیست اسامی عطر های تحریک کننده جنسی موجود در فروشگاه را مشاهده کنید و در صورت لزوم خریداری کنید.

عطرهای تحریک کننده به انواع رایحه هایی که خاصیت جذب کنندگی و خودنمایی را دارند گفته می شوند چرا که اکثر عطرها خصوصیاتی دارند. بر فرض مثال عطرهایی مثل عطر اوپیوم به دلیل وجود مواد مخدر تریاک خواب آور می باشد یا عطر آمور آمور اشتها آور و …
عطرهای محرک و جذب کننده هم خصوصیت مخصوص به خودش را دارد که در سرتاسر جهان نیز معروف هستند و طبق آزمایشات صورت گرفته می تواند اثر خاصی بر روی فرد مقابل داشته باشد اما این اثر گذاری زمان بر است و اینطور نیست که با یک بار استفاده انتظار زود هنگامی را داشت.

اسامی عطرهای تحریک کننده چیست؟ + خریدعطرهای تحریک کننده با قدرت بالا و دلنشینی بسیار بالا در جنس مخالف باعث آرامش روحی طرف مقابل می شود که همین امر باعث می شود طرف مقابل جذب شود.
این نوع عطرها برای یک پارتی خصوصی بسیار عالی می باشند که نشان دهنده سبک و نگرش پارتی های ممتاز شهر نیویورک می باشد که بو و رایحه شب زنده داری را می رساند.

در اکثر این عطرها شراب روسی و عرق روسی نیز وجود دارد.

عطرهای تحریک کننده

عطرهای تحریک کننده و یا عطرهای جذب کننده خانم ها برای خانم های سرد مزاج، عطرهایی خاص و مخصوص حریم خصوصی می باشند.

عطرهای وی آی پی، عطرهای 212، عطر سنجد و … گزینه ای از عطرهای تحریک کننده زنانه و عطرهای جذب کننده می باشند.

در مورد عطر سنجد بر این اساس است که در قدیم خانم هایی که برای جواب بله گفتن در عروسی سرباز زده و جواب مثبت نمی داده اند آنها را زیر درخت سنجد برده و جواب بله را از آنها دریافت می کردند!

ارسال نظر