عطرهای فصل سرد سال. بهترین عطرهای گرم و تلخ پاییز و زمستان

بهترین عطرهای فصل سرد سال 1401 + خرید آنلاین

4.5/5 - (34 امتیاز)

عطرهای فصل سرد به چه معناست؟ وقتی بادهای سرد شروع به وزیدن می‌کنند، باید خودمان را برای پاییز و زمستان آماده کنیم. چتر و دستکش، کاپشن و هودی، چکمه و پوتین جزو بهترین بخش‌های پاییز و زمستان‌اند. البته برای کسانی که به شخصیت‌شان در اجتماع اهمیت میدهند، عطرهای فصل سرد جزو مهم‌ترین بخش‌هاست.

عطرهای پاییز و زمستان هم مثل لباس گرم هستند. با اینکه همه‌شان عطرهای فصل سرداند. ما در پاییز و زمستان با توجه به شخصیت و هدفی که داریم، لباس‌های متفاوتی از هم میپوشیم. اما تقریبا همه‌ی ما لباس‌های مناسب هوای سرد پوشیده‌ایم. یک نفر خودش را برای جلسه‌ای رسمی آماده کرده است و دیگری برای وقت گذراندن با دوستان آماده می‌شود. یک نفر راهی محل کار است و دیگری راهی مهمانی. با ما همراه باشید با معرفی بهترین عطرهای فصل سرد سال 1401.

 

معرفی 10 تا از بهترین عطرهای فصل سرد سال 1401

بعضی عطرها برای تمام فصول سال مناسب‌اند و در دسته‌ی خوشبوترین عطر ها قرار میگیرند. اما ما در این نوشته سعی میکنیم تا خوشبوترین و محبوب‌ترین عطرهای فصل سرد را معرفی کنیم. ادکلن‌هایی که عمدتا گران قیمت هستند اما ما در ماه 24، پرفیوم عطرها را با قیمت مناسب و تضمین رایحه و ماندگاری برای شما آماده کرده ایم.

تضمین رایحه و ماندگاری به چه معناست؟

 

تفاوت عطرهای فصل سرد و گرم در چیست؟

تا حالا شده بوی یک غذای سرد را حس کنید؟ غذاها وقتی گرم میشوند تازه متوجه رایحه خوبشان میشویم. این به خاطر هواست. در هوای سرد بوها کمتر حرکت میکنند. نشسته ترند. انگار نشسته اند و میخواهند خوشان را از سرما نجات بدهند. اما در هوای گرم به دلیل حرکت زیاد مولکول‌های هوا بو ها راحت‌تر و سریع‌تر پخش میشوند. مثل تفاوت تعداد رنگ‌های طبیعت در فصل تابستان و بهار با فصل‌های سرد سال. در فصل‌های سرد تعداد رنگ‌ها کمتر از همیشه است. بو ها هم همینطور. ما در هوای سرد به دلیل حرکت کند مولکول‌های هوا بوهای کمتری را حس میکنیم. حالا اگر ادکلنی که استفاده میکنیم خودش هم از جنس عطرهای سرد باشد، حس کردنش تقریبا ممکن نیست. یا اگر هم باشد به سختی این اتفاق می افتد.

عطرهای زمستانی عطرهای پاییزی

طبیعت را نگاه کن. وقتی لباسش را عوض میکند، عطرش را هم عوض میکند. بهار را با عطر شکوفه‌ها و گل‌ها، تابستان را با میوه‌ها و برگ‌ها، پاییز و زمستان را هم با بوی آتش، چوب و تنباکو پر میکند. تفاوت فصل‌های سرد با بهار و تابستان در چیست؟ در بوی شکوفه‌ها،گل‌ها ،برگ‌ها و میوه‌ها. عطر آتش و باران ، چوب و چرم و تنباکو.
در فصل‌های پاییز و زمستان از عطرهای گرم و تلخ استفاده میشود تا بتواند بر سردی هوا غلبه کند. خودش را پخش کند و به مشام آدم‌ها برساند. بوهایی مثل بوی چرم، بوی آتش و چوب سوخته، بوی باران پاییزی. در فصل‌های گرم سال اما برعکس این ماجراست. از عطرهای سردتر استفاده میشود تا همراهی گرمای هوا و عطرهای گرم و تلخ آزار دهنده نباشد. مثل بوی نارنج ،لیمو ،ترنج ،آویشن و…

 

1  عطر لالیک مشکی (انکرنویر) | همیشگی

لایک انکرنویر مشکی ،عطری مناسب زمستان و پاییز

جنگلی تاریک را در نیمه شبی زمستانی تصور کنید. تکه‌های چوب سرو در میان گل و لای‌ها و خزه‌ها تازه از سوختن دست برداشته‌اند و پخش کردن دود را شروع کرده اند. شاید بشود گفت که این شبیه‌ترین بو به این ادکلن همیشه خواستنی است. لالیک انکر نویر با تلخی و بوی چوب سوخته اش سال‌هاست که در رده‌ی پرفروش‌ترین و پربازخوردترین عطرهای ایران و جهان قرار گرفته است. هیچ کس از این عطر فرار نخواهد کرد. از این عطر میتوانید در همه جا استفاده کنید. فرقی نمیکند قرار است در مهمانی رسمی حاضر شوید یا یک جمع دوستانه.

نسخه‌های اولیه این ادکلن تا سال 2015 از ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی برخوردار بودند. اما از سال 2015 به بعد از ماندگاری و پخش بوی این این ادکلن کم شده است. ما در ماه 24 اسانس عطر لالیک مشکی را با تضمین رایحه و همچنین ماندگاری و کیفیت بالا در اختیار شما خواهیم گذاشت.

 

2  تام فوردها-توسکان لدر | رازآلود

عطر توسکان لدر تام فورد عطری تلخ و مخصوص زمستان و پاییز
سنگین ،رسمی ،محترم. این ها ویژگی خانواده ی تام فورد است. این خانواده با رایحه‌های تلخ و چرمی خود یکی از مناسبترین برندها برای استفاده در فصل‌های سرد سال است. و حالا معرفی رمزآلود ترین و خاص ترین عطر این خانواده. اگر به شما بگوییم که بهترین ادکلن جهان چیست احتمالا بگویید عطری که در سه سال اول حضورش به اندازه‌ی بودجه‌ی چند برند معتبر عطر، فروش داشته است. این شما و این توسکان لدر از خانواده ی تام فورد. ماندگاری و پخش بوی این عطر زبانزد است و با ترکیب رایحه های زعفران و چرم و بخور و کندر یکی از بهترین و خوشبو ترین رایحه های جهان را در اختیار دارد.

این برند جزو عطرهای گران قیمت است. شما می‌توانید با تهیه توسکان لدر از ماه بیست و چهار با قیمتی مناسب و تضمین کیفیت و ماندگاری، یکی از بهترین همراهان فصل‌های پاییز و زمستان را درکنار خود داشته باشید. توسکان لدر را هم مردان استفاده میکنند و هم زنان.

اگه دنبال عطر گرم و تلخ و چرمی هستی، این یه پیشنهاد برای توئه:
خرید تضمینی اسانس عطر توسکان لدر | رمزآلودترین عطر جهان

 

3  عطر بلک افغان | محبوب یا منفور؟

بلک افغان عطری گرم و تلخ و محبوب فصل های سرد سال

بلک افغانو ناسوماتو. عطری که یا عاشقش خواهید شد و یا از آن متنفر خواهید بود. از آن دسته‌ عطرهایی است که به نوعی اثری هنری محسوب میشوند و تنها برای پوشیدن و بازخورد گرفتن خلق نشده اند. بلک افغان به مانند اقبالی که در جهان به آن شده است، در ایران هم مورد توجه قرار گرفته است. بلک افغانو یک عطر چوبی و تلخ است که از ترکیبات سبز شروع میکند. کم کم به سمت قهوه و تنباکو و روایح دودی و عود حرکت میکند. هم برای آقایان مورد استفاده قرار میگیرد و هم برای بانوان. بلک افغان از بهترین و خوشبوترین عطرهای فصل سرد سال است. اما اگر از آن استفاده نکرده‌اید، قبل از خرید حتما امتحانش کنید. این ادکلن در شیشه های 30 میل عرضه شده است و در دسته‌ی ادکلن‌های گران قیمت قرار میگیرد.

یکم بلک افغان تو خونه داشته باش

4  عطر لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) | گرم و گرامی

لانکوم لانویت تزرور عطری گرم و شیرین مخصوص بانوان
گرمایی آرامش بخش و شیرینیی دلپذیر. لانکوم لانویت ترزور با پخش بو و کیفیت عالی خود حتما شما را با اعتماد به نفسی بیشتر از همیشه همراهی خواهد کرد. تلخی خودش را از قهوه و شیرینی‌اش را از وانیل گرفته است. هرچقدر به انتهای عطر نزدیک میشوید از شیرینی آن کم و به تلخی‌اش اضافه می‌شود که این از ویژگی‌های خاص این عطر پرشور است. اگر چه مناسب همه‌ی فصل‌های سال است، اما در هوای سرد کیفیتی بی‌نظیر را به نمایش خواهد گذاشت. از آن می‌شود به عنوان عطر امضا هم استفاده کرد. انتخابی خاص و پرشور مخصوص بانوان عزیز. از این خانواده مدل لا ویه است بله هم با بوی گرم و شیرین خودش میتواند هر کسی را به خودش جذب کند.

 

 

5  عطر باکارات رژ | مدرن

باکارات رژ عطر زمستان و پاییز .عطر فصل های سرد سال

با اولین اسپری کام شما را با عطر یاس و زعفران و توت فرنگی شیرین خواهد کرد. بعد از آن کم کم به سمت رایحه‌ای چوبی حرکت میکند. باکارات رژ عطری است مدرن که گرمی و تندی را به خوبی به هم آمیخته است. عطری که میشود از آن در همه جا استفاده کرد و هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها مناسب است. ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی خواهد داشت و از این بابت حتما شما را راضی خواهد کرد. از باکارات رژ میشود در تمام فصول سال استفاده کرد و البته که برای مصرف همه جایی در پاییز و زمستان هم مناسب است.

خرید عطر باکارات رژ از ماه 24

6  عطرساواج الکسیر | همیشه، همه جا

ساواج الکسیر.عطر ملایم و تلخ.عطر فصل سرد
عطر ساواج الکسیر از جدید ترین عطرهای این برند معروف است.عطری که در سال 2021 پا به دنیای پر از رمز و راز رایحه‌ها گذاشت. کیفیت و ماندگاری اش قیمت بالای آن را توجیه میکند. عطری ملایم و تلخ با گروه بویایی معطر. ساواج الکسیر از جمله عطرهایی است که نامش را از شما خواهند پرسید و قبل از حضورتان شما را معرفی می‌کند .این عطر در فصل پاییز نمایش بهتری خواهد داشت. اگر به این ادکلن علاقه دارید احتمالا از عطر های بلوشنل و دیور ساواج هم لذت خواهید برد. دیور ساواج از گروه بویایی آروماتیک تشکیل شده است.

7  عطر گود گرل| نه فرشته ام نه شیطان

عطر گود گرل.عطری گرم و گلی مناسب برای خانوم ها در فصل های سرد سال.عطر زمستان و پاییز
کمتر زنی است که شیشه‌اش را ندیده باشد یا آن را نشناسد. گود گرل عطری گرم و تلخ است با گروه بویایی شرقی گلی. از بادام و قهوه شروع میکند و با یاس و نرگس ادامه می‌دهد و به دارچین و وانیل ختم میشود. عطری اغواگر که به نشان دادن شخصیت دوگانه‌ی زن‌ها معروف است. این عطر با توجه به گرم و شیرین بودنش، پخش بو و ماندگاری بالایی از خود به نمایش می‌گذارد. به طوری که ساعت‌ها پس از حضورتان در جایی همچنان حضورتان احساس خواهد شد. عطری مناسب زمستان و پاییز. گودگرل انتخابی مطمئن برای هدیه دادن است. پرفیوم عطر گود گرل در فروشگاه ماه24 موجود است و شما میتوانید اسانس پرفیوم عطر گود گرل را با اطمینان کامل از تضمین کیفیت و ماندگاری سفارش دهید.

دنبال هدیه مناسبی؟
عطر گود گرل |هدیه ای که حتما از آن لذت خواهند برد

8  عطر پنهالیگونز د اینیمیتبل ویلیام | باشکوه

عطر پنهالیگونز د اینیمیتبل ویلیام. مناسب تمام فصول سرد سال. و همه ی فصول سال
باشکوه و قدرتمند ، عزیز و پرافتخار ، پنهالیگونز ویلیام. در سال 2020 متولد شده است اما روایح کلاسیک آن شما را تا اعماق تاریخ به سفر خواهد برد. گروه بویایی این عطر، شرقی و چوبی است . با یاس و ترنج آغاز می‌شود و با رایحه‌ی اغواگر خس خس ،سدر و روایح دودی به پایان می‌رسد. نت‌ها به گونه‌ای ظریف در کنار هم چیده شده‌اند که میتوان ساعت‌ها محو استشمامشان بود. با این عطر به محدوده‌ای خاص قدم خواهید گذاشت که تا به حال در آن راه نرفته‌اید. مردانه و مناسب تمام فصول سال است. البته که استفاده از آن در روزهای سرد سال برازندگی بیشتری خواهد داشت.

سفارش عطر پنهالیگونز د اینیمیتبل ویلیام از ماه 24

9  عطر ورساچه کریستال نویر | شیک و رسمی

ورساچه کریستال نویر. عطر فصل سرد سال و پاییز و زمستان. ادکلن زنانه و اغواگر
یا عاشقانه دوستش خواهید داشت و یا از آن متنفر خواهید بود. عطری رسمی و در عین حال شیک. گرم و تند به گونه ای که در ابتدای استفاده تندی‌اش مشهود است. اما به مرور جاافتاده‌تر خواهد شد و بیشتر از پیش مشام را نوازش خواهد کرد. ورساچه کریستال نویر با رایحه‌ی زنجبیل و فلفل شروع می‌شود. کم کم به سمت نارگیل و شکوفه‌ی پرتقال حرکت میکند و در انتها به مشک و کهربا ختم می‌شود. این عطر مخصوص زنان است و مناسب هوای سرد. اما هستند مردانی که از آن استفاده میکنند. شاید به طور رسمی مناسب مردان نباشد اما مردان هم آن را دوست دارند. خرید اسانس خالص عطر ورساچه کریستال نویر از ماه 24

 

10  عطر ژان پل گوتیه له میل | امضا

عطر ژان پل گوتیه له میل. گرم و تلخ و شیرین. عطر فصل های سرد
عطری مناسب امضای مردان در فصل‌های پاییز و زمستان. له میل را شاید بتوان بهترین عطر از خانواده ی ژان پل گوتیه نامید. عطری که خطی اغوا کننده از روایح چوبی و شرقی به جا میگذارد. نت های این ادکلن با هل شروع میشود. در میانه‌ی راه به اسطوخودوس میرسد و در انتهای مسیر با وانیل و روایح چوبی و شرقی همراه خواهد شد. تقریبا چیز آزار دهنده ای در این عطر مشاهده نخواهید کرد. ساختار شکن و بدیع نیست اما بسیار دلنشین ، لطیف و زیباست. در سال ۲۰۲۰ روانه ی بازار شده است. هم اکنون در ماه 24 با تضمین کیفیت و ماندگاری در دسترس شماست.

همین حالا امضاتو بزن | عطر ژان پل گوتیه

 

عطرهای هوای سرد | نتیجه گیری

عطرهایی که مناسب فصول سرد سال هستند، عطرهایی هستند که بتوان با گرمای آنها خود را از سرما نجات داد. دقیقا مانند لباس‌های گرم. عطرهای هوای سرد، عطرهایی هستند که روایح آنها معمولا چوبی، چرمی، تنباکو، ادویه و  … هستند. عطرهای تلخ و گرم در هوای سرد همان کار  چای گرم در برف یا باران را انجام میدهد، با این تفاوت که علاوه بر خودتان، دیگران را هم گرم خواهد کرد.

 

عطرهای هوای سرد چه نوع عطرهایی هستند؟

عطر ادکلن هوای سرد معمولا عطرهایی هستند که با ایجاد حس گرما باعث آرامش در فصل های سرد میشوند. عطرهای گرم و تلخ و تند

بهترین عطر فصل سرد چیست؟

بهترین عطرهای فصل سرد که میشود نام برد عبارتند از، بلک افغان، لالیک بلک، بولگاری اونخ، امواج جورنی، پنهالیگونز ویلیام، تام فورد توسکان لدر و ./..

 

بیشتر بخوانید:

 

 

 

3 دیدگاه برای “بهترین عطرهای فصل سرد سال 1401 + خرید آنلاین

 1. زهرا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  لطفا اگر امکانش هست پک هاتون شارژ کنید ممنون میشم

  • حمید سالاری گفته:

   سلام علی جان. یه پیشنهاد برات دارم اگه از عطر تلخ خوشت میاد. ترکیب لالیک و بلک افغان. این عطر یه رایحه باورنکردنی پیدا میکنه. رایحه ای که هی دوست داری نفس بکشیش. اینجا هم لالیک خوب داریم و هم بلک افغان اعلای خوب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
0
  0
  سبد خرید شما
  هنوز بوی خوبی برای خودت انتخاب نکردیReturn to Shop