رایحه درمانی یا آروماتراپی چیست؟ ﻣﯿﺎﻧﺒﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻨﺎﺧﺘﻦ ﻓﻮﺍﯾﺪ ﺭﺍﯾﺤﻪﻫﺎ

آشنایی با یکی از بهترین روش های درمانی به نام رایحه درمانی یا آروماتراپی و بیان نکات مفیدی در مورد آن موضوع این مطلب است.
در ادامه برخی بیماریهای قابل درمان با کمک رایحه درمانی بعلاوه برخی عطرهای درمانی معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب

بولگاری

معرفی بولگاری BVLGARI برند لوکس و مشهور ایتالیایی

برند بولگاری یکی از معروفترین برندهای تولیدکننده ساعت و اکسسوری و جواهرات و عطر می باشد. این برند مشهور ایتالیایی در زمینه هتل‌داری و تولید کیف و کفش نیز مشهور و صاحب سبک است. در این نوشته تاریخچه برندبولگاری، افراد موثر در تاسیس و توسعه آن و همچنین انواع محصولات این شرکت از جمله برخی عطرهای برند بولگاری معرفی شده اند.

ادامه مطلب

عطر-مردانه-1پرفروش

10 عطر مردانه پرفروش و پرطرفدار در سال 2022 + خرید آنلاین

معرفی بهترین عطرهای مردانه در سال 2020
این عطرها با توجه به نظر استفاده کنندگان هر عطر در سال 2019 جمع آوری شده است. عطرهای مردانه خوشبو با کیفیت و ماندگاری بالا که هر نگاهی را به شما جلب خواهد کرد.
در انتخاب لیست بهترین عطرهای سال نظر همه مشتریان در نظر گرفته شده است. برای بیان نظر و مشاهده نظریان مشتریان ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید.

ادامه مطلب

چه عطری مناسب هدیه به یک خانم است؟

چگونه عطري به عنوان کادو براي يک خانم انتخاب کنم؟

خرید عطر به عنوان کادو برای بانوان در زمره سخت ترین کارهای مردان طبقه بندی میشود . بهترین شیوه برای تشخیص عطر مورد علاقه بانوان کمک گرفتن از مشاوری آگاه می باشد تا با توجه به خصوصیات اخلاقی خانم ، عطر مورد پسند آن ها را به شما پیشنهاد دهد .

ادامه مطلب

اثری که عطر بر لباس می‌گذارد

درباره اثر عطر بر لباس بیشتر بدانیم

در هنگام استفاده از عطر حتما به یاد داشته باشید که عطر را مستقیما به بدن خود اسپری کنید و نه به لباس ! چرا که مواد اولیه ی معطری که در عطر استفاده می‌شوند باعث لک شدن لباستان میشود . برای پاک کردن لکه عطر، آن قسمت از لباس را با سرکه بشویید و اگر لکه قوی تر بود از محلول اتانول کمک بگیرید .

ادامه مطلب

عطرهای تحریک کننده + لیست عطرهای جاذب جنس مخالف

عطرهای تحریک کننده به انواع رایحه هایی که خاصیت جذب کنندگی و خودنمایی را دارند گفته می شوند چرا که اکثر عطرها خصوصیاتی دارند. بر فرض مثال عطرهایی مثل عطر اوپیوم به دلیل وجود مواد مخدر تریاک خواب آور می باشد.

ادامه مطلب

راهنمای خرید عطر

راهنمای خرید عطر

زمانی که میخواهید عطری بخرید حتما برایتان پیش آمده که نیاز به راهنمایی در زمینه انتخاب عطر مورد پسند و مورد علاقه ی خود داشته باشید. در اینجا سعی شده راهنمای خرید عطر شما باشیم و با شما همراهی کنیم تا بهترین عطری که میخواهید را پیدا کنید.

ادامه مطلب